Restauracja Piwnica za Rogiem zaprasza na magiczne zjednoczenie człowieka z pierwotną naturą, na skosztowanie mięsa z dziczyzny w miejscu wystylizowanym na rodzaj babcinej piwnicy.

Każdego dnia proponujemy EXPRESOWE DANIA jedną zupę dnia, oraz dwa drugie dania do wyboru. Zawsze gorący, zawsze świeży i oczywiście zawsze smaczny domowy obiad możesz zjeść na miejscu bądź też zamówić do domu, firmy.

Zajmujemy się organizacją przyjęć okolicznościowych tj. chrzciny, komunie, urodziny, przyjęcia pogrzebowe itp. Posiadamy salę na której urządzamy imprezy okolicznościowe do 60 osób. Prowadzimy również catering z dowozem wybranych potraw do Państwa domu, firmy.

Dokładamy wszelkich starań by stoły były pięknie udekorowane, odpowiednio dla danej uroczystości. Gwarantujemy doskonałą kuchnie oraz profesjonalną obsługę kelnerską. Menu ustalamy indywidualnie z klientem i od tego zależy cena usługi.

Na specjalne okazje proponujemy Państwu  korytka mięsne z różnorodnych pieczonych, smażonych, duszonych, grillowanych mięs z dodatkami.

Zadzwoń i dowiedz się więcej  889-010-020